Ми запрошуемо до
Українського Пет Альянсу!

Animal ID

Про компанію:

Animal ID - це команда пристрасних людей із США та України, яка з 2011 року надає рішення для пет індустрії у всьому світі. ... Міжнародна онлайн-платформа Animal ID для ідентифікації та реєстрації тварин налічує понад 350 000 зареєстрованих тварин з понад 70 країн, включає мобільний додаток для власників домашніх тварин, виробляє цифрові ідентифікатори: QR-паспорти та мікрочіпи, автоматизує притулки та усиновлення тварин по всьому світу.

Продукція компанії:

Наш основний продукт — це комплексна платформа для відповідальних власників домашніх тварин і інноваційних брендів тварин під назвою animal-id.net, яка включає спеціально розроблений мобільний додаток. Маючи глибокий досвід в галузі ідентифікації домашніх тварин, ми також виробляємо високоякісні мікрочіпи ISO та QR паспорти. QR паспорт Animal ID - це жетон з QR кодом, який надає номер у міжнародній єдиній базі реєстрації тварин Animal ID. Він ідентифікує тварину та відкриває доступ до її онлайн профілю з важливою інформацією: контакти власника, копії медичних документів та інше.

Контакти

Optimeal®️

Про компанію:

Optimeal®️ — європейська марка кормів для домашніх тварин суперпреміум класу, вироблена сімейною компанією Kormotech. Результат інноваційного альянсу природи та науки про харчування, ... ці оптимально збалансовані формули для кішок і собак були створені для підтримки імунної системи домашніх тварин різного віку і порід на довгі роки.

Продукція компанії:

Продукти Optimeal забезпечують повноцінне та збалансоване харчування, яке підтримує імунну систему завдяки використанню антиоксидантів, таких як вітаміни E і C, разом з іншими поживними речовинами, які, як відомо, підтримують здоров'я домашніх тварин, зокрема вітамін А, цинк і селен. Кожен рецепт розроблений вченими та спеціалістами з харчування тварин, схвалений ветеринарами, виготовлений без ГМО інгредієнтів, борошна з курки/птиці, кукурудзи, пшениці чи сої, штучних барвників чи консервантів.

Контакти

COLLAR

Про компанію:

Компанія COLLAR – це сімейний бізнес, історія якого почалася з першого ошийника, який виготовив Юрій Синиця та його батько з армійського пояса для свого собаки. ... З 1995 року компанія COLLAR виросла в міжнародну компанію з командою з понад 500 співробітників і присутні в 78 країнах. Компанія COLLAR успішно пройшла сертифікацію ISO 9001:2015 у 2021 році. Це підтверджує, що всі процеси управління та виробництва відповідають міжнародним стандартам та нормам якості. Компанія COLLAR співпрацювала з NASA і Warner Bros. Ми отримали дозвіл на авторські права від Warner Bros., і наша серія коміксів WAUDOG DC має ліцензію. Аксесуари для домашніх тварин WAUDOG доступні на офіційному сайті NASA. Компанія має власний відділ досліджень і розробок, який допомагає нам виробляти інноваційну високоякісну продукцію з унікальними характеристиками. Усі товари для тварин WAUDOG мають QR жетони, що дозволяє зареєструвати домашніх тварин у міжнародній базі даних та створити профіль. Компанія дотримується екологічних тенденцій, намагається зберегти природні ресурси та зменшити забруднення виробництва. І ми пишаємося нашими соціальними проектами, такими як канінотерапія, допомога притулкам для тварин та спортивний комплекс «Чернігів-Арена», побудований компанією COLLAR. Перші змагання Dog Puller, які ми провели в 2012 році, були засновані на основних вправах з Puller, інноваційним фітнес-інструментом для собак. Міжнародна федерація Dog Puller організувала три чемпіонати світу в 2018, 2019 і 2021 роках. Ми пропонуємо пряму довічну гарантію для наших клієнтів і надаємо безкоштовне обладнання для торгівлі нашим партнерам.

Продукція компанії:

Основні напрямки виробництва компанії:
 • аксесуари для домашніх тварин: ошийники, шлейки, повідки зі шкіри, нейлону та інноваційного розробленого нами матеріалу Collartex;
 • ультралегкий одяг для домашніх тварин AiryVest;
 • іграшки для домашніх тварин та фітнес-інструменти: Puller, Flyber, Liker, PitchDog, GigWi; дерев'яний котячий наповнювач SuperCat;
 • акварістика: світильники, помпи, обігрівачі, аквапонічні набори та інша продукція AquaLighter;
 • перша таблетка від бліх для кішок і собак Superium Spinosad. Це новий напрямок виробництва ветеринарної продукції.

Контакти

Harley & Cho

Про компанію:

Українська компанія-виробник товарів для домашніх улюбленців та тих хто їх любить. Виготовляємо все, що необхідно для комфортного життя: ... лежаки, подушки, миски, аксесуари, іграшки, автогамаки, коврики тощо. Використовуємо тільки сертифіковані матеріали та якісну сировину.

Продукція компанії:

Випускаємо товари в категоріях сон, їжа, відпочинок та подорожі:
 • Сон та відпочинок: лежаки, ортопедичні матраци, подушки, будиночки, коврики, пледи
 • Їжа: миски на підставках, миски для середніх та великих собак
 • Товари, для подорожей: гамаки для авто, автокрісла для собак, коврики для подорожей
 • Іграшки для різноманітних ігор. Всі іграшки мають інтерактивні елементи, щоби улюбленцю було цікаво. Виготовлені з меблевих тканин та прошиті армованими нитками.

Контакти

Bark&Go

Про компанію:

Ми почали в 2016 році з ідеєю створити прості, практичні, зручні у використанні речі, які сподобаються як домашнім тваринам, так і власникам. ... Кожна модель чи аксесуар розроблені та створені з любов’ю до домашніх тварин. Почавши як хобі-магазин ручної роботи, ми виросли в дизайн-студію, щоб служити нашим чотириногим друзям та їхнім власникам. Працюємо вже понад 6 років. Продаємо наш одяг у понад 50 країн світу. Кожного дня намагаємося удосконалювати наш продукт.

Продукція компанії:

Одяг та аксесуари для собак та їх людей, але основним продуктом лишається одяг, а саме мембранні комбінезони для собак.

Контакти

SPOKK

Про компанію:

SPOKK – це «страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн. ... Користувачі можуть придбати поліс у декілька кліків, подати заяву на збиток онлайн, дізнатися рішення за страховим випадком майже миттєво та отримати відшкодування безпосередньо на свою платіжну карту. Ідея створити стартап виросла з досвіду засновників, що сукупно працюють на страховому ринку вже більше 37 років.

Продукція компанії:

Онлайн страхування домашніх улюбленців від нещасних випадків, яке розповсюджується на:
 • Отруєння
 • Укуси інших тварин
 • Дорожньо-транспортні пригоди
 • Падіння з висоти
 • Побутові травми
 • Травми, отримані на прогулянці
 • Пошкодження зброєю
 • Протиправні дії третіх осіб

Контакти

Mr.Snoopy

Про компанію:

Ми створюємо практичні аксесуари з творчим підходом і турботою про хвостатих. Кожен шов, кожен вузол і кожен малюнок на наших виробах виконаний вручну. ... У роботі ми використовуємо тільки перевірені матеріали від виробників і міцну європейську фурнітуру. Ми за індивідуальний підхід до кожного клієнта і його господаря, тому ви можете не тільки вибрати готову амуніцію на свій смак, але і замовити за індивідуальними розмірами собачки чи з персоналізацією. Наші вироби можна зустріти по всій території України, а також закордоном!

Продукція компанії:

Стильний дизайнерський одяг та аксесуари для собак: ошийники, повідки, шлейки, одяг.

Контакти

VetOnline

Про компанію:

VETonline.pro - дає можливість одразу отримати онлайн-консультацію від професійних ветеринарів у чаті. Ця послуга надається 24/7. Це платформа, яка об’єднує професійних ... ветеринарів і власників домашніх тварин. Vetonline.pro створено у 2019 році як перший онлайн-сервіс ветеринарної консультації в Україні.

Продукція компанії:

Онлайн сервіс, який пропонує:
 • Можливість отримати консультацію кваліфікованого ветеринара в будь-який час доби і без вихідних. Сервіс працює цілодобово сім днів на тиждень;
 • Можливість викликати ветеринара додому;
 • Можливість задати питання лікарю ветеринара і оперативно отримати вичерпну відповідь.

Це дійсно практично, адже Vetonline надзвичайно простий і зручний в користуванні. Щоб поставити запитання ветеринару, необхідно заповнити коротку форму, вказати основну інформацію про тварину і максимально чітко сформулювати проблему, яка турбує. Буквально відразу, фахівець підключається до чату, консультує і надає цінні рекомендації.

Контакти

Association of Pets&People Understanding

Про компанію:

Просвітницький проєкт для щасливого співіснування поруч із тваринами. Association of Pets&People Understanding - громадська організація та міжнародне об'єднання спеціалістів ... зооіндустрії з власниками домашніх тварин задля загального зростання благополуччя в рамках концепції 5 свобод тварин. Наша місія - покращення якості життя собак та котів, роблячи людей поряд з ними більш щасливими, грунтуючись на концепції 5 свобод та наукових дослідженнях.

Продукція компанії:

1.Tereweni - це унікальний український проєкт Асоціації, який поєднує користь для тварин і комфорт та відпочинок для людей. На нашому ютуб каналі ми обговорюємо складні речі простою мовою, задля того, щоб більше власників долучалися до свідомого утримання тварин з легкістю та задоволенням.
2. Книга та щоденник від Оксани Галан. Книга «Із ким я живу. Короткий курс для розуміння собаки» та Щоденник власника щасливого собаки, покроковий гайд для господарів чотирилапих. Книжка допоможе усвідомити всю відповідальність, а також полегшити життя власника та собаки. Ви дізнаєтесь: як формуються рефлекси, на що слід зважати, коли у вашому житті з'являється собака, на які особливості тренувального процесу варто звернути увагу, детально розберете поведінку вашого собаки та сформуєте розклад його дня так, щоб всім членам родини було комфортно.
3. Розробка стандартів для свідомого утримання тварин.

Контакти

Партнер

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Контакти

Назва компанії*

E-mail*

Повідомлення

Запрошуємо нових учасників до Українського Пет Альянсу!

Напишіть нам

Запрошуємо нових учасників до Українського Пет Альянсу!

Напишіть нам

Назва компанії*

E-mail*

Повідомлення